Cel mai tare forum

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Regulament Admini

In jos 
AutorMesaj
BaRoN
Admin

Data de înscriere : 14/10/2010

MesajSubiect: Regulament Admini   Joi Oct 14, 2010 2:19 am

Regulament Admini:
1. Nu abuzati de admin.
2. Downloadati , si tineti redirectele in fiecare zi.
3. Nu schimbati harta fara a da vot, exceptie fac cazurile cand sunt putini playeri pe server sau harta este prea mica, votul se da in ultimele 5 minute din harta.
4. Inainte de a da la vot verificati ultimele harti prin /harti.
5. Fiti activi pe forum.
6. Comanda amx_ban se foloseste cand:
-un jucator face reclama la alt server/site/forum
-foloseste cheat/hack/anti-recoil(trebuie sa aveti poze sau demo si sa le postati la rubrica "De ce am dat ban?" impreuna cu ip-ul si numele jucatorului)
-foloseste un limbaj vulgar(se va da ban doar dupa ce ati dat gag,kick)
-daca jucatorul joaca cu scripturi(trebuie sa aveti poze sau demo si sa le postati la rubrica "De ce am dat ban?" impreuna cu ip-ul si numele jucatorului)
7. Nu va certati intre voi, veti fi sanctionati.
8. Respectati ceilalti admini si playeri.
9. Folosirea comenzilor asupra unui alt admin este STRICT interzisa.
10. Jucatorilor care sunt afk le veti da slay/kick.
11. Cand intrati pe server nu scrieti o suta de mesaje gen "oo da am intrat" "reeeeeeee" etc. un simplu Re sau Sal este de ajuns. In plus cand scrieti cu amx_say, csay, psay, tsay incepeti cu litera mare.
12. In momentul in care vi se face o reclamatie nu sariti cu gura. Incercati sa o rezolvati pe cale amiabila.
13. Tratatii pe toti cu respect, indiferent de varsta. Cei ce cauta scandal vor fi sanctionati.
14. Orice Admin , care va bana alt admin fara un motiv intemeiat si fara a fi postat va primi REMOVE!
15. In momentul in care sunt cel putin 2 admini pe server , cel mai mic in grad va sta spectator si va admina! Sunteti destui sergenti , vreau sa va vad ca ADMINATI! Stati pe rand cate o harta dar DOAR spectator.
16. Nu cereti Upgrade , daca ajutati serverul , va suntem recunoscatori si va vom recompensa pe masura , Marirea in grad se Castiga , nu se cere

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Regulament Admini
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Externity-Team :: Servere Externity-Team :: RegulamenT-
Mergi direct la: